Meld je aan voor de BD nieuwsbrief
  • Arrestaties na overval Hilvarenbeek

    HILVARENBEEK - De politie heeft drie jongens uit Hilvarenbeek en Tilburg aangehouden voor de gewapende overval op de videotheek aan de Varkensmarkt in Hilvarenbeek.

     

    De verdachten, twee jongens van 16 en 17 jaar uit Hilvarenbeek en een 16-jarige Tilburger, werden vrijdagavond al snel na de overval opgepakt.

    De politie kreeg vrijdag rond 19.40 uur de melding van de gewapende overval in Hilvarenbeek. Twee daders met bivakmutsen op bedreigden de 20-jarige medewerkster. Ook was nog een 43-jarige vrouw aanwezig in de zaak. De overvallers gingen er met wat geld en sigaretten vandoor.

    Na onderzoek en diverse tips hield de politie in een woning in Hilvarenbeek een 16-jarige jongen uit Hilvarenbeek aan. Tijdens de arrestatie waren meerdere jongeren in het pand aanwezig. Twee jongens van 15 jaar probeerden de aanhouding te belemmeren. Ook zij werden opgepakt.

    Later die nacht is nog een 17-jarige jongen uit Hilvarenbeek opgepakt. Zijn rol bij de overval wordt nog onderzocht. Zaterdagmiddag is nog een 16-jarige jongen uit Tilburg aangehouden op verdenking van deelname aan de overval.

    © Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

    donderdag 07 oktober 2010 | 15:42 uur
    Laatst bijgewerkt op: donderdag 07 oktober 2010 | 15:42 uur


Meer



Reageer

Vul hier uw naam in. Vul hier uw e-mail adres in. Deze zal niet openbaar getoond worden.
Beschikbare tekens: 2000