Meld je aan voor de BD nieuwsbrief
  • De Tramhalte in Esbeek beste minicamping

    ESBEEK - Van de 110 minicampings die onze provincie telt is de Esbeekse minicamping 'de Tramhalte' door VeKaBo Nederland (Vereniging Kamperen bij de Boer) tot de beste camping van Noord Brabant uitgeroepen.

    "Onze allereerste gasten uit Nieuwegein, veertien jaar geleden, hoorden van onze nominatie en stuurden spontaan een bos bloemen", vertelt gastvrouw en eigenaresse Luus van Dal (60). "Het is echt een bekroning op ons werk", voegt echtgenoot en eigenaar Jan van Dal (59) eraan toe. "Wij waren totaal verrast.

     

    We wisten maar amper van het bestaan van die enquête af toen we een telefoontje kregen dat we uitgeroepen waren tot beste minicamping van Brabant. We waren er gewoon even stil van."

    Persoonlijke benadering, gemoedelijkheid, sfeer en gastvrijheid staat bij het echtpaar hoog in het vaandel. "Als klanten komen bied ik altijd een kop koffie aan. En als ze weggaan ook weer, omdat ik het gewoon niet laten kan", aldus Luus van Dal.

    De gasten op de Esbeekse minicamping worden in de watten gelegd en op hun wenken bediend. "Dagelijks gaat ónze krant, het Brabants Dagblad, alle vijftien caravans en twee bungalows rond en wordt door ongeveer veertig mensen gelezen", vertelt Jan van Dal. Volgens hem is zijn vrouw de spil van het bedrijf. "Ik hou de boel netjes en maak een praatje, maar ons Luus doet echt alles."

    Of minicamping De Tramhalte ook landelijk met de eer gaan strijken is nog even afwachten. De zes genomineerde minicampings worden de komdende tijd ook nog bezocht door een 'mysteryguest' en die bepaalt wie de winnaar wordt. Tijdens de kampeer en caravan jaarbeurs in Utrecht, van 16 tot en met 22 oktober 2008 wordt deze bekend gemaakt." www.minicampingdetramhalte.nl


    © Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

    donderdag 07 oktober 2010 | 19:24 uur
    Laatst bijgewerkt op: donderdag 07 oktober 2010 | 19:24 uur


Meer



Reageer

Vul hier uw naam in. Vul hier uw e-mail adres in. Deze zal niet openbaar getoond worden.
Beschikbare tekens: 2000



Stadsgezicht

donderdag 24 mei 2012 | 16:54 uur

Rik Goverde
  • Straatbeeld, 24 mei, 16.41: Spelen in waterkunstwerk

      De warmte was verzengend bij tijd en wijle, vandaag. Dan kun je naar het Blauwe Meer of de Rauwbraken, maar Tom, Duncan en Bram zoeken het dichter bij huis (zie foto). Ze wonen in het centrum ...







  • Laatste foto's

    • Winter 2012

      Winter 2012


    • Roze Maandag

      Foto's van Roze Maandag op de Tilburgse Kermis.


    • Tilburgse Kermis

      Foto's van de Tilburgse Kermis 2011


    • Festival Mundial 2011

      Foto's Festival Mundial 2011


    • Brand papierhandel Heijnen


    • thumb
    • thumb
    • thumb
    • thumb
    • thumb
    Meer