De bundeling van krachten moet leiden tot een betere aansluiting op de vraag naar diensten op het gebied van welzijn, vrijwilligerswerk en informele zorg. Op 1 december hebben de Raad van Toezicht van De Twern en het bestuur van Contour de intentie voor de fusie vastgelegd.
De identiteit van de merken Contour en De Twern blijven gehandhaafd. In een nog vast te stellen plan van aanpak wordt uiterlijk 31 januari 2012 vastgelegd hoe de nieuwe organisatie tot stand zal worden gebracht.
De Twern is actief in onder meer Tilburg, Oisterwijk, Loon op Zand, Waalwijk en Heusden. Recent is Delta Boxtel met De Twern gefuseerd. Het werkgebied van Contour omvat Tilburg, Dongen, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Oisterwijk en Waalwijk.
© Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.