Meld je aan voor de BD nieuwsbrief
  • Knul schopt kinderlokker in zijn kruis en ontsnapt

    TILBURG - Een achtjarig jongetje uit Tilburg is er maandag in geslaagd om uit de handen van een kinderlokker te ontsnappen.

     

    De jongen werd iets voor 14 uur op de splitsing Randwijkstraat-Ruurlostraat (Reeshof) door de kinderlokker met een smoesje aangesproken en gepakt. Het jongetje wist zichzelf te bevrijden door de nog onbekende man onder meer in zijn kruis te schoppen en slaan. Daarna vluchtte de achtjarige met zijn fiets in een brandgang.

    De kinderlokker ging er vervolgens in zijn bestelauto vandoor. De politie heeft direct een SMS-alert uitgegaan en startte een grootschalig onderzoek in het stadsdeel. De dader is nog niet gepakt.

    In augustus surveilleerde er ook al extra politie door de Reeshof, nadat twee meisjes in de M-Buurt werden lastiggevallen.

    Een 5-jarig meisje werd door een onbekende man onzedelijk betast in de omgeving van de Maasbommelstraat. Een paar dagen later probeerde een man een 9-jarig meisje de bosjes in te trekken terwijl zijn geslachtsdeel uit zijn broek hing. Dat gebeurde bij de fietsbrug over het Wilhelminakanaal. Of het om dezelfde man gaat, is onbekend.


    © Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

    donderdag 07 oktober 2010 | 20:14 uur
    Laatst bijgewerkt op: donderdag 07 oktober 2010 | 20:14 uur


Meer



Reageer

Vul hier uw naam in. Vul hier uw e-mail adres in. Deze zal niet openbaar getoond worden.
Beschikbare tekens: 2000







Laatste foto's

  • Roze Maandag

    Foto's van Roze Maandag op de Tilburgse Kermis.


  • Tilburgse Kermis

    Foto's van de Tilburgse Kermis 2011


  • Festival Mundial 2011

    Foto's Festival Mundial 2011


  • Brand papierhandel Heijnen


  • thumb
  • thumb
  • thumb
  • thumb
Meer