Meld je aan voor de BD nieuwsbrief
  • Klik op de foto om te vergroten  

    16-01-12: Jeroen Lumu viel in en werd de jongste Willem II-debutant ooit. foto Geert van Erven

  • Toch nog goed weekend voor Willem II'er Lumu

    TILBURG - Het weekend begon slecht voor Willem II'er Jeroen Lumu. Hoofdtrainer Jurgen Streppel hield hem om disciplinaire redenen buiten de wedstrijdselectie van het eerste team voor de uitwedstrijd bij FC Volendam afgelopen vrijdag.

     

    Hij zou onder meer te laat zijn geweest voor de donderdagtraining. Maar uiteindelijk had de 16-jarige Lumu toch nog een goed weekeinde. Zaterdag mocht hij wel meespelen met de A1 van Willem II/RKC in de bekerwedstrijd tegen Feyenoord/Excelsior. En hij vertolkte daarin een hoofdrol. Lumu maakte beide Tilburgs/Waalwijkse treffers in het duel dat in 2-2 eindigde. En in de noodzakelijke strafschoppenserie schoot hij ook nog een keer raak vanaf elf meter. Willem II/RKC won na penalty's en heeft zich nu geplaatst voor de halve finale vanhet bekertoernooi. waarin het een thuiswedstrijd tegen FC Utrecht A1 speelt.


    © Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.


    zondag 19 februari 2012 | 22:19 uur
    Laatst bijgewerkt op: zondag 19 februari 2012 | 22:28 uur


Meer



Reactie

  • 20-02-2012 | 01:07 Power Goed gedaan Jeroen. Ik zeg: neem je strafmaatregelen vanuit het 1e serieus op en ga verder gewoon werken aan jouw (mooie) toekomst in de voetballerij. Voor wat hoort wat en fouten maken mag, daar leer je vanb. Komt goed!

Reageer

Vul hier uw naam in. Vul hier uw e-mail adres in. Deze zal niet openbaar getoond worden.
Beschikbare tekens: 2000