Meld je aan voor de BD nieuwsbrief
  • Klik op de foto om te vergroten  

    20-01-12: Jeroen Lumu had na de 1-1 ook de 2-1 op zijn schoen, maar dat mislukte. foto PVE

  • Willem II'er Lumu speelt EK-duels in Schijndel

    SCHIJNDEL - Willem II-speler Jeroen Lumu is geselecteerd voor het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar, dat binnenkort twee EK-kwalificatiewedstrijden in Schijndel speelt. Op zaterdag 24 maart (17.00 uur) is Ierland de tegenstander, op 27 maart wacht een ontmoeting met Servië (19.00 uur).

     

    Oranje onder 17 begint het EK-kwalificatietoernooi op 22 maart met een wedstrijd in Venray tegen Albanië. Ook oud-Willem II-speler Branco van den Boomen (nu Ajax) zit bij de selectie.

    Oranje onder 17 speelt op woensdag 29 februari (17.00 uur) eerst nog een oefeninterland tegen de leeftijdgenoten van België. Die wedstrijd vindt plaats in het Belgische Berlaar.

    Jeroen Lumu heeft de leeftijd van een B-junior, maar is bij Willem II in de winterstop doorgeschoven naar de A1 en heeft inmiddels een plekje in de eerste selectie van Willem II verworven. Hij werd in het eerste elftal onlangs de jongste debutant en de jongste doelpuntenmaker in de clubhistorie.
    Afgelopen vrijdag was hij voor het uitduel van Willem II bij FC Volendam om disciplinaire redenen naar de tribune verwezen. Een dag later schoot hij Willem II/RKC A1 met twee doelpunten en een benutte penalty in de noodzakelijke strafschoppenserie tegen Feyenoord/Excelsior A1 naar de halve finale van het bekertoernooi.


    © Brabants Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.


    dinsdag 21 februari 2012 | 11:40 uur
    Laatst bijgewerkt op: dinsdag 21 februari 2012 | 13:47 uur


Meer



Reageer

Vul hier uw naam in. Vul hier uw e-mail adres in. Deze zal niet openbaar getoond worden.
Beschikbare tekens: 2000